گیفت کارت اسکایپ

اسکایپ یک برنامه کامپیوتری است که خدمات پروتکل صدا را از طریق اینترنت ارائه می دهد. این به افراد امکان می دهد از طریق تلفن یا رایانه با افراد مورد علاقه خود در سراسر جهان تماس بگیرند و می توانند SMS های Skype را مبادله کنند.

 

اسکایپ چیست؟

تماس بین کامپیوترها معمولا رایگان است و تماس آنلاین Skype نیز ارزان است. اسکایپ بیش از 700 میلیون کاربر ثبت شده دارد و یک سرویس VoIP محبوب است.

اکنون برقراری تماس تصویری، چت و تماس تلفنی با Skype آسان است. می‌توانید همان را به وب‌کم خود متصل کنید و در صورت داشتن حساب Skype و تجهیزات هوشمند مشابه، می‌توانید با هر کسی در سراسر جهان تماس ویدیویی رایگان برقرار کنید.

درباره کوپن اعتباری اسکایپ

کوپن اعتباری اسکایپ یک راه آسان و راحت برای پرداخت ویژگی های بی پایان Skype شما است که رایگان نیستند. می توان از آنها برای برقراری تماس با تلفن ثابت، تلفن همراه، ارسال پیام و موارد دیگر استفاده کرد.

این همه را می توان از طریق اعتبار Skype با نرخ های پایین انجام داد. می توانید از آن برای خرید شماره های اسکایپ و اشتراک استفاده کنید. این به راحتی کار می کند زیرا فقط باید شماره Skype یا اشتراک را خریداری کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید.

هنگامی که از شما خواسته می شود روش پرداخت را انتخاب کنید، نماد اعتبار Skype را انتخاب کنید. خرید خود را تکمیل کنید و کل آن از موجودی اعتبار اسکایپ شما گرفته می شود. علاوه بر این، می توانید گیفت کارت اسکایپ را به عنوان هدیه برای شخصی خریداری کنید و می توانید اعتبار اسکایپ را برای هر کسی ارسال کنید.

بله، اکنون این امکان وجود دارد که با استفاده از لینک اعتبار، اعتبار اسکایپ را برای خانواده و دوستان ارسال کنید. همچنین می‌توانید گزینه شارژ خودکار خود را برای خرید اعتباری Skype خود روشن کنید. این بدان معناست که وقتی موجودی شما به زیر 2 دلار می‌رسد، می‌توانید به‌طور خودکار شارژ دریافت کنید.

شما می توانید این ویژگی را با کلیک بر روی لینک شارژ خودکار در اسکایپ به تلفن در یا وب فعال کنید.


هدف از کوپن اعتباری اسکایپ چیست؟

کوپن اعتباری اسکایپ را می توان از وب سایت رسمی آن یا از هر نمایندگی تخصصی خریداری کرد. هدف از این کوپن ها استفاده برای پرداخت هرگونه خدمات پرداخت الکترونیکی، وب مانی، کارت های اعتباری یا نقدی، حواله بانکی و حتی برای کارت های پیش پرداخت اپراتورهای تلفن همراه است.

از سوی دیگر، این کوپن‌های اسکایپ به کاربران این امکان را می‌دهد که از آن برای شارژ اعتبار اسکایپ در حساب خود و همچنین برای برقراری تماس با تلفن‌های همراه با بسته اشتراک آسان استفاده کنند.

ارزش کوپن های اسکایپ صادر شده چقدر است؟

ارزش کوپن های اسکایپ صادر شده می تواند متفاوت باشد زیرا بستگی به شخصی دارد که این کوپن های اعتباری Skype را خریداری می کند. بسیاری از آنها آنها را به قیمت 5 دلار، 10 دلار، 25 دلار، 50 دلار، 100 دلار یا بیشتر خریداری می کنند. نرخ اعتبار Skype مقرون به صرفه است.

آنها می توانند بسیار مفید باشند زیرا در برقراری ارتباط در اسکایپ کمک زیادی می کنند. حتی با هزینه اعتبار اسکایپ 25 دلاری، می توان برای مدت طولانی از گفتگوهای عالی لذت برد. این کوپن های اسکایپ دارای یک کد منحصر به فرد است که توسط یک نفر در یک زمان استفاده می شود و نمی توان دوباره از آن استفاده کرد.


از کجا می توانم بررسی کنم که کد کوپن اسکایپ معتبر است؟

اگر در مورد اعتبار کد کوپن اسکایپ شک دارید، اکنون می توانید با استفاده از این ترفندهای ساده برای بررسی انقضا یا اعتبار کوپن، مشکل خود را حل کنید.

می‌توانید به داده‌های روی رسید یا کوپن نگاهی بیندازید تا مطمئن شوید هنوز معتبر هستند. باید توجه داشته باشید که این کدهای کوپن فقط یک سال از تاریخ خریدشان ماندگاری دارند.

از طرف دیگر، اگر شماره کوپن خود را وارد می‌کنید و آن را اشتباه نشان می‌دهد و در مورد منقضی شدن کد کوپن خود سردرگم هستید، مطمئن شوید که کد منحصربه‌فرد را به درستی و بدون افزودن خط فاصله یا فاصله وارد کنید.

مشاهده همه

مقالات مرتبط

گیفت کارت مایکروسافت

گیفت کارت مایکروسافت

برنامه‌ها، بازی‌ها و موارد دیگر را برای استفاده در فروشگاه مایکروسافت [...]

1401/08/15/ محصولات/ 273