معرفی گیفت کارت اسکایپ

برخی از خدمات اسکایپ رایگان هستند و می توانید با اسکایپ آیدی از آنها استفاده کنید. با این خدمات محدود، این اپلیکیشن به یکی از بهترین اپلیکیشن های تماس اینترنتی در جهان تبدیل می شود. بخش جالب اینجاست که اسکایپ به شما خدمات بیشتری می دهد و برای استفاده از آنها باید اعتبار اسکایپ داشته باشید. این خدمات با مخاطب شما از سرتاسر جهان تماس می گیرند و یک شماره بین المللی ویژه که فقط برای شماست دریافت می کنند. بنابراین شناسه Skype شما می تواند به شماره بین المللی شما تبدیل شود و می توانید بدون نگرانی در مورد هزینه صورتحساب خود از آن استفاده کنید. اگر می خواهید درباره گیفت کارت اسکایپ بیشتر بدانید تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

 

گیفت کارت اسکایپ چیست؟

گیفت کارت اسکایپ اعتباری دارد که می توانید از آن اعتبار برای استفاده از خدمات اسکایپ استفاده کنید. با داشتن این گیفت کارت هر یک ساعت می توانید اکانت اسکایپ خود را ارتقا دهید. با ارتقای حساب خود، بسیاری از ویژگی های هیجان انگیز مانند تماس با شماره های مختلف از هر کشور را باز می کنید. بنابراین می توانید بدون در نظر گرفتن هزینه قبض با دوستان و خانواده خود تماس بگیرید. طبق معمول هزینه خرید گیفت کارت ارزانتر از هزینه قبض در یک ماه یا یک دوره خاص است.

اگر مشکلی برای تماس با خانواده خود دارید که به خارج از کشور مهاجرت می کنند، لازم نیست نگران باشید، زیرا شما یک گیفت کارت اسکایپ دارید. با استفاده از این کارت های هدیه می توانید با آنها تماس بگیرید و آنها شماره ای دریافت می کنند که می تواند با شما تماس بگیرد. اگر کسب و کار بزرگی دارید، باید یکی از این شماره ها را برای تماس های بین المللی داشته باشید.

استفاده از گیفت کارت اسکایپ

گیفت کارت اسکایپ برای فعال سازی و ارتقای حساب اسکایپ شما ایجاد شده است. همانطور که می دانید این اپلیکیشن متعلق به مایکروسافت است. در حال حاضر تنها کارکرد این گیفت کارت افزایش اعتبار اکانت در اسکایپ است.

با این گیفت کارت امکان برقراری تماس تلفنی از انواع وسایل الکترونیکی مانند موبایل، تبلت، کامپیوتر و حتی کنسول بازی ایکس باکس وجود دارد. همچنین هزینه تماس با تلفن های بین المللی از این طریق بسیار ارزان است تا جایی که قابل مقایسه با هزینه تلفن نیست. خود گیفت کارت تا یک سال اعتبار دارد، اما با وارد کردن اعتبار به حساب اسکایپ خود، دیگر نمی تواند منقضی شود. به این ترتیب می توانید با صرف یک بار هزینه برای خرید گیفت کارت، تا مدت ها از شر نگهدارنده های تلفن دوربرد نجومی خلاص شوید.

گیفت کارت اسکایپ را هدیه دهید

گیفت کارت اسکایپ برای برقراری تماس تلفنی در کشورهای مختلف مناسب است. اگر دوستان و عزیزانی دارید که به کشورهای دیگر مهاجرت کرده اند یا به کشورهای دیگر سفر کرده اند، با دادن این کارت هدیه به آنها می توانید کاری کنید که دیگر نگران هزینه تماس با شما نباشند. با این کار نگرانی خود و عزیزانتان را کاهش می دهید و در عین حال تمایل خود را برای ارتباط بیشتر نشان می دهید و دل آنها را در غربت گرم می کنید.

 

اگر دوستان و عزیزانی در خارج از کشور دارید، با دادن گیفت کارت اسکایپ به آنها مطمئن باشید که هر زمان که بخواهند می توانند با شما تماس بگیرند. بهتر است توجه داشته باشید که کیفیت تماس از طریق حساب اختصاصی اسکایپ قابل مقایسه با انواع ابزارهای تماس اینترنتی نیست. اسکایپ سعی می کند با پرداخت هزینه خدمات بسیار خوبی را به کاربران خود ارائه دهد.

مشاهده همه

مقالات مرتبط